A-TB350-T522
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB350-T522
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB350-T522.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB350-T522
Număr parc A-TB350-T522 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36823 pcs Fișa cu date A-TB350-T522.pdf
Terminarea sârmei Screw - Leaf Spring, Wire Guard Sârmă ecartament 16-26 AWG
Voltaj 250V Cuplu - Șurub 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Serie A-TB350 Filet M2
Material șurub - Placare Steel - Zinc Plated Pozitii pe nivel 22
Pas 0.138" (3.50mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Interlocking (Side)
descriere detaliata 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole Actual 10A