A-TB116-VP24
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB116-VP24
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB116-VP24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB116-VP24
Număr parc A-TB116-VP24 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4782 pcs Fișa cu date A-TB116-VP24.pdf
Terminarea sârmei Screw - Rising Cage Clamp Sârmă ecartament 8-22 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub 2.15 Nm (19 Lb-In)
Serie A-TB116 Filet M4.5
Material șurub - Placare Steel - Zinc Plated Pozitii pe nivel 24
Pas 0.400" (10.16mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Interlocking (Side)
descriere detaliata 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole Actual 57A