A-HDS44-HOOD-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDS44-HOOD-WP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A-HDS44-HOOD-WP
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CONN D-SUB HD PLUG 44POS STR
Foi de date: A-HDS44-HOOD-WP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-HDS44-HOOD-WP
Număr parc A-HDS44-HOOD-WP Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CONN D-SUB HD PLUG 44POS STR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4587 pcs Fișa cu date A-HDS44-HOOD-WP.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) High Density
Materialul Shell, Finish - Serie -
ambalare Tray Alte nume A-HDS 44-HOOD-WP-R
A-HDS44-HOOD-WP-R
AE10123
AHDS44HOODWPR
Temperatura de Operare -20°C ~ 60°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 44 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Caracteristici Assembly descriere detaliata 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector