A-CCS84-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS84-Z-SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A-CCS84-Z-SM
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CONN SOCKET PLCC 84POS TIN
Foi de date: A-CCS84-Z-SM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile A-CCS84-Z-SM
Număr parc A-CCS84-Z-SM Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CONN SOCKET PLCC 84POS TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3886 pcs Fișa cu date A-CCS84-Z-SM.pdf
Tip PLCC Terminare Post Lungime 0.130" (3.30mm)
terminare Solder Serie -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Alte nume A-CCS-84-Z-SM
ACCS84ZSM
AE7345
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Numărul de poziții sau pinii (grilă) 84 (4 x 21)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Caracteristici Closed Frame
Ratingul curent 1A Contact Rezistență 30 mOhm