PSM1-471P-02T0
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSM1-471P-02T0
Producator / Marca: API Technologies Corp.
Descrierea produsului FILTER LC(PI) 470PF SMD
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSM1-471P-02T0
Număr parc PSM1-471P-02T0 Producător API Technologies Corp.
Descriere FILTER LC(PI) 470PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 47048 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - valori C = 470pF
Tip Low Pass Tehnologie LC (Pi)
Dimensiune / Dimensiune 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Serie PSM
Rezistență - Canal (Ohms) - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3-PSM Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.118" (3.00mm) Filtrați ordinea 3rd
Protecția ESD No descriere detaliata LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 470pF 2A 3-PSM
Actual 2A Centrul / Frecvența de întrerupere -