60-BHP-010-3-4
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 60-BHP-010-3-4
Producator / Marca: API Technologies Corp.
Descrierea produsului PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 60-BHP-010-3-4
Număr parc 60-BHP-010-3-4 Producător API Technologies Corp.
cantitate valabila 13037 pcs Fișa cu date
Tensiune - UL 250VAC Tensiune - IEC -
terminare Solder Tabs Caracteristici de comutare -
Serie 60-BHP Grosimea panoului -
Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 29.97mm x 21.97mm ambalare Bulk
Numărul de poziții 3 Tipul de montare Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Siguranță, sertar - siguranță No
Tip filtru Filtered (EMI, RFI) - Commercial Caracteristici -
descriere detaliata Power Entry Connector Receptacle, Male Blades IEC 320-C14 Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle Curent - UL 1A
Curent - IEC - Tip conector Receptacle, Male Blades
Stilul conectorului IEC 320-C14 Aprobări CSA, TUV, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
60-9513-10T
60-9513-10T
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 60POS GOLD