SPD125R-273M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-273M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPD125R-273M
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 27UH 2.3A 85 MOHM SMD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPD125R-273M
Număr parc SPD125R-273M Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27UH 2.3A 85 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49045 pcs Fișa cu date
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
ecranare Shielded Serie SPD125R
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume SPD125R-273M TR 500 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 27µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 85 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 85 mOhm Max
Ratingul curent 2.3A Curent - saturație 2.3A