SP1812-154G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-154G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SP1812-154G
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 198MA 5.1 OHM
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SP1812-154G
Număr parc SP1812-154G Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 150UH 198MA 5.1 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 25539 pcs Fișa cu date
Tip - Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
ecranare Shielded Serie SP1812
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume SP1812-154G 650 TR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 150µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 150µH Shielded Inductor 198mA 5.1 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 5.1 Ohm Max
Ratingul curent 198mA Curent - saturație 168mA