SP1008R-153H
Prezentarea produsului
Număr parc: SP1008R-153H
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 15UH 239MA 2.1 OHM SMD
Foi de date: SP1008R-153H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SP1008R-153H
Număr parc SP1008R-153H Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 15UH 239MA 2.1 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25052 pcs Fișa cu date SP1008R-153H.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
ecranare Shielded Serie SP1008R
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume SP1008R-153H 2000 TR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 15µH Shielded Wirewound Inductor 232mA 2.1 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 2.1 Ohm Max
Ratingul curent 232mA Curent - saturație -