SP1008-272G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SP1008-272G
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM
Foi de date: SP1008-272G.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SP1008-272G
Număr parc SP1008-272G Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16735 pcs Fișa cu date SP1008-272G.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
ecranare Shielded Serie SP1008
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume SP1008-272G 2000 TR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 485mA 482 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 482 mOhm Max
Ratingul curent 485mA Curent - saturație -