P160R-472GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P160R-472GS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM
Foi de date: P160R-472GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P160R-472GS
Număr parc P160R-472GS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4864 pcs Fișa cu date P160R-472GS.pdf
Tip - Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
ecranare Unshielded Serie P160R
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume P160R-472GS BULK 50 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.54mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 4.7µH Unshielded Inductor 715mA 240 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 240 mOhm Max
Ratingul curent 715mA Curent - saturație 707mA