P160-333GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P160-333GS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 277MA 1.6 OHM SMD
Foi de date: P160-333GS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P160-333GS
Număr parc P160-333GS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 33UH 277MA 1.6 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5063 pcs Fișa cu date P160-333GS.pdf
Tip - Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
ecranare Unshielded Serie P160
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume P160-333GS BULK 50 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.54mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 33µH Unshielded Inductor 277mA 1.6 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.6 Ohm Max
Ratingul curent 277mA Curent - saturație 266mA