ER1025-95JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ER1025-95JS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ER1025-95JS
Număr parc ER1025-95JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 33062 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie ER1025
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 25MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume ER1025-95JS 3500 TR
ER1025-95JS-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 110nH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 640MHz
descriere detaliata 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 90 mOhm Max
Ratingul curent 1.27A Curent - saturație -