C0603C-51N0G1T1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C-51N0G1T1
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 51NH 475MA 300 MOHM
Foi de date: C0603C-51N0G1T1.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C-51N0G1T1
Număr parc C0603C-51N0G1T1 Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 51NH 475MA 300 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 74011 pcs Fișa cu date C0603C-51N0G1T1.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
ecranare Unshielded Serie C0603
Starea RoHS RoHS Compliant Evaluări -
Q @ Freq 35 @ 200MHz Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume C0603C-51N0G1T1 TR 200 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Ceramic
Frecventa de inductie - test 200MHz Inductanţă 51nH
Înălțime - așezată (Max) 0.040" (1.02mm) Frecventa - Self Resonant 1.9GHz
Caracteristici - descriere detaliata 51nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 300 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Rezistența DC (DCR) 300 mOhm Max Ratingul curent 475mA