5022R-562H
API DelevanAPI Delevan
5022R-562H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5022R-562H
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Foi de date: 1.5022R-562H.pdf2.5022R-562H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5022R-562H
Număr parc 5022R-562H Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43126 pcs Fișa cu date 1.5022R-562H.pdf2.5022R-562H.pdf
Tip - Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 5022R
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD
Alte nume 5022R-562H 800 TR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 5.6µH
Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.84mm) Frecventa - Self Resonant 60MHz
descriere detaliata 5.6µH Unshielded Inductor 1.03A 320 mOhm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 320 mOhm Max
Ratingul curent 1.03A Curent - saturație -