4590R-334J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4590R-334J
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM
Foi de date: 4590R-334J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4590R-334J
Număr parc 4590R-334J Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34377 pcs Fișa cu date 4590R-334J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
ecranare Unshielded Serie 4590R
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 4590R-334J 500 BULK Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.61A 257 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 257 mOhm Max
Ratingul curent 1.61A Curent - saturație 950mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4590R-336K
4590R-336K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 33MH 160MA 25.7 OHM TH
In stoc: 38602 pcs
Descarca: 4590R-336K.pdf
RFQ
4590R-335K
4590R-335K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 3.3MH 510MA 2.53 OHM
In stoc: 24294 pcs
Descarca: 4590R-335K.pdf
RFQ
4590R-333J
4590R-333J
Descriere: FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH
Descarca: 4590R-333J.pdf
4590R-275K
4590R-275K
Descriere: FIXED IND 2.7MH 560MA 2.13 OHM
Descarca: 4590R-275K.pdf
4590R-392J
4590R-392J
Descriere: FIXED IND 3.9UH 9.75A 7 MOHM TH
Descarca: 4590R-392J.pdf
4590R-333K
4590R-333K