4302-221H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4302-221H
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Foi de date: 4302-221H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4302-221H
Număr parc 4302-221H Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 28901 pcs Fișa cu date 4302-221H.pdf
Tip - Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
ecranare Unshielded Serie 4302
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 25MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD
Alte nume 4302-221H TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 220nH
Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm) Frecventa - Self Resonant 270MHz
descriere detaliata 220nH Unshielded Inductor 925mA 175 mOhm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 175 mOhm Max
Ratingul curent 925mA Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4302-222G
4302-222G
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
In stoc: 23434 pcs
Descarca: 4302-222G.pdf
RFQ
4302-221F
4302-221F
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
In stoc: 17678 pcs
Descarca: 4302-221F.pdf
RFQ
4302-221K
4302-221K
Descarca: 4302-221K.pdf
Descarca: 4302-222F.pdf
4302-183H
4302-183H
Descriere: FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Descarca: 4302-183H.pdf
Descarca: 4302-222H.pdf
Descarca: 4302-183G.pdf
4302-222J
4302-222J
Descarca: 4302-222J.pdf
Descarca: 4302-183J.pdf
Descarca: 4302-183K.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW