4232R-393J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4232R-393J
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Foi de date: 4232R-393J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4232R-393J
Număr parc 4232R-393J Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91736 pcs Fișa cu date 4232R-393J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
ecranare Unshielded Serie 4232R
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD
Alte nume 4232R-393J TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) 0.101" (2.57mm) Frecventa - Self Resonant 12MHz
descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 10.8 Ohm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 10.8 Ohm Max
Ratingul curent 139mA Curent - saturație -