3483-3R3M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3483-3R3M
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 2.08A 41 MOHM
Foi de date: 3483-3R3M.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 3483-3R3M
Număr parc 3483-3R3M Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 3.3UH 2.08A 41 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6017 pcs Fișa cu date 3483-3R3M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
ecranare Unshielded Serie 3483
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 3483-3R3M TR 1000 Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 3.3µH Înălțime - așezată (Max) 0.138" (3.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.08A 41 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 41 mOhm Max Ratingul curent 2.08A
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3483-220M
3483-220M
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 22UH 930MA 180 MOHM
In stoc: 2702 pcs
Descarca: 3483-220M.pdf
RFQ
3483-6R8M
3483-6R8M
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 6.8UH 1.6A 67 MOHM SMD
In stoc: 4850 pcs
Descarca: 3483-6R8M.pdf
RFQ
Descriere: FIXED IND 68UH 490MA 600 MOHM
Descarca: 3483-680M.pdf
3483-2R2M
3483-2R2M
Descriere: FIXED IND 2.2UH 2.4A 32 MOHM SMD
Descarca: 3483-2R2M.pdf
Descriere: FIXED IND 39UH 660MA 340 MOHM
Descriere: FIXED IND 27UH 800MA 240 MOHM
Descriere: FIXED IND 56UH 550MA 480 MOHM
3483-1R5M
3483-1R5M
Descriere: FIXED IND 1.5UH 2.67A 26 MOHM
Descarca: 3483-1R5M.pdf
Descriere: FIXED IND 47UH 590MA 410 MOHM
Descriere: FIXED IND 33UH 720MA 290 MOHM
3483-4R7M
3483-4R7M
Descriere: FIXED IND 4.7UH 1.92A 49 MOHM
Descarca: 3483-4R7M.pdf
Descriere: FIXED IND 82UH 440MA 710 MOHM
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW