2512-182H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2512-182H
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
Foi de date: 2512-182H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2512-182H
Număr parc 2512-182H Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 53426 pcs Fișa cu date 2512-182H.pdf
Tip - Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor 2-SMD Dimensiune / Dimensiune 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
ecranare Unshielded Serie 2512
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume 2512-182H TR 750 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.8µH
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1.8µH Unshielded Inductor 1.18A 290 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 290 mOhm Max
Ratingul curent 1.18A Curent - saturație 890mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2512-153J
2512-153J
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD
In stoc: 81447 pcs
Descarca: 2512-153J.pdf
RFQ
2512-182K
2512-182K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
In stoc: 80418 pcs
Descarca: 2512-182K.pdf
RFQ
2512-183G
2512-183G
Descriere: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD
Descarca: 2512-183G.pdf
2512-183F
2512-183F
Descarca: 2512-183F.pdf
Descarca: 2512-153G.pdf
Descarca: 2512-153K.pdf