2500R-76G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2500R-76G
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 10MH 48MA 72 OHM TH
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2500R-76G
Număr parc 2500R-76G Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 10MH 48MA 72 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17919 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
ecranare Unshielded Serie 2500R
Evaluări - Q @ Freq 80 @ 250kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume 2500R-76G TR 2500 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 250kHz Inductanţă 10mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 950kHz
descriere detaliata 10mH Unshielded Molded Inductor 48mA 72 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 72 Ohm Max
Ratingul curent 48mA Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2500R-76J
2500R-76J
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 10MH 48MA 72 OHM TH
In stoc: 39462 pcs
Descarca:
RFQ
2500R-74H
2500R-74H
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 9.1MH 49MA 68 OHM TH
In stoc: 30609 pcs
Descarca:
RFQ
2501
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: THUMB SCREW KNOB #4-40
Descarca: 2501.pdf
Producători: Mill-Max
Descriere: TERM TURRET SINGLE L=5.56MM
Descarca: 2501-1-00-01-00-00-07-0.pdf
2500R-76F
2500R-76F
2500R-74G
2500R-74G
2501
Producători: 3M
Descriere: ASSEMBLY FIXTURE
Producători: Mill-Max