160R-183GS
Prezentarea produsului
Număr parc: 160R-183GS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD
Foi de date: 160R-183GS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 160R-183GS
Număr parc 160R-183GS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2289 pcs Fișa cu date 160R-183GS.pdf
Tip - Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
ecranare Unshielded Serie 160R
Evaluări - Q @ Freq 46 @ 2.5MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 2-SMD
Alte nume 160R-183GS BULK 50 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) 0.080" (2.03mm) Frecventa - Self Resonant 22MHz
descriere detaliata 18µH Unshielded Inductor 175mA 4.2 Ohm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 4.2 Ohm Max
Ratingul curent 175mA Curent - saturație -