160-820JS
Prezentarea produsului
Număr parc: 160-820JS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Foi de date: 160-820JS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 160-820JS
Număr parc 160-820JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3034 pcs Fișa cu date 160-820JS.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
ecranare Unshielded Serie 160
Evaluări - Q @ Freq 48 @ 100MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 2-SMD
Alte nume 160-820JS BULK 50 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 82nH
Înălțime - așezată (Max) 0.080" (2.03mm) Frecventa - Self Resonant 700MHz
descriere detaliata 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 95 mOhm Max
Ratingul curent 1.15A Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Preci-Dip
Descriere: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
In stoc: 17650 pcs
Descarca: 160-80-648-00-001101.pdf
RFQ
Producători: Preci-Dip
In stoc: 12919 pcs
Descarca: 160-80-652-00-001101.pdf
RFQ