160-120MS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 160-120MS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM
Foi de date: 160-120MS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 160-120MS
Număr parc 160-120MS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5185 pcs Fișa cu date 160-120MS.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
ecranare Unshielded Serie 160
Evaluări - Q @ Freq 48 @ 150MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 160-120MS BULK 50 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Phenolic
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 150MHz
Inductanţă 12nH Înălțime - așezată (Max) 0.080" (2.03mm)
Frecventa - Self Resonant 900MHz descriere detaliata 12nH Unshielded Inductor 1.515A 55 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 55 mOhm Max Ratingul curent 1.515A