1331-182J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1331-182J
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Foi de date: 1331-182J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1331-182J
Număr parc 1331-182J Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 43172 pcs Fișa cu date 1331-182J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
ecranare Shielded Serie 1331
Evaluări - Q @ Freq 43 @ 7.9MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD
Alte nume 1331-182J TR 500 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.8µH
Înălțime - așezată (Max) 0.145" (3.68mm) Frecventa - Self Resonant 105MHz
descriere detaliata 1.8µH Shielded Inductor 217mA 950 mOhm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 950 mOhm Max
Ratingul curent 217mA Curent - saturație 217mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1331-183K
1331-183K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
In stoc: 38131 pcs
Descarca: 1331-183K.pdf
RFQ
1331-184H
1331-184H
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
In stoc: 26353 pcs
Descarca: 1331-184H.pdf
RFQ
1331-183J
1331-183J
Descarca: 1331-183J.pdf
Descriere: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Descarca: 1331-182K.pdf
Descriere: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Descarca: 1331-181H.pdf
Descriere: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD