1210-682J
API DelevanAPI Delevan
1210-682J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210-682J
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Foi de date: 1210-682J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210-682J
Număr parc 1210-682J Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 115201 pcs Fișa cu date 1210-682J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
ecranare Unshielded Serie 1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume 1210-682J TR 500
DN10682JTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 7.9MHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.101" (2.57mm)
Frecventa - Self Resonant 40MHz descriere detaliata 6.8µH Unshielded Inductor 321mA 1.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 1.8 Ohm Max Ratingul curent 321mA
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1210-683K
1210-683K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
In stoc: 97392 pcs
Descarca: 1210-683K.pdf
RFQ
1210-681J
1210-681J
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
In stoc: 133653 pcs
Descarca: 1210-681J.pdf
RFQ
Descriere: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Descarca: 1210-682K.pdf
1210-682F
1210-682F
Descarca: 1210-682F.pdf
1210-681H
1210-681H
Descarca: 1210-681H.pdf
1210-682G
1210-682G
Descarca: 1210-682G.pdf
Descarca: 1210-683J.pdf
Descarca: 1210-683F.pdf
Descarca: 1210-683H.pdf
Descarca: 1210-683G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW