108-683KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 108-683KS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Foi de date: 108-683KS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 108-683KS
Număr parc 108-683KS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 25083 pcs Fișa cu date 108-683KS.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
ecranare Unshielded Serie 108
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead
Alte nume 108-683KS TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 8.2MHz
descriere detaliata 68µH Unshielded Inductor 32mA 25 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 25 Ohm Max
Ratingul curent 32mA Curent - saturație -