105R-822JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 105R-822JS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Foi de date: 105R-822JS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 105R-822JS
Număr parc 105R-822JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16425 pcs Fișa cu date 105R-822JS.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
ecranare Unshielded Serie 105R
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead
Alte nume 105R-822JS TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 8.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 40MHz
descriere detaliata 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 5 Ohm Max
Ratingul curent 135mA Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
105R-822K
105R-822K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD