105R-331F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 105R-331F
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Foi de date: 105R-331F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 105R-331F
Număr parc 105R-331F Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7725 pcs Fișa cu date 105R-331F.pdf
Tip - Toleranţă ±1%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
ecranare Unshielded Serie 105R
Evaluări - Q @ Freq 35 @ 25MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead
Alte nume 105R-331F TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 330nH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 280MHz
descriere detaliata 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 250 mOhm Max
Ratingul curent 620mA Curent - saturație -