103R-122G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 103R-122G
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
Foi de date: 103R-122G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 103R-122G
Număr parc 103R-122G Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10283 pcs Fișa cu date 103R-122G.pdf
Tip - Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
ecranare Unshielded Serie 103R
Evaluări - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead
Alte nume 103R-122G TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 130MHz
descriere detaliata 1.2µH Unshielded Inductor 360mA 740 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 740 mOhm Max
Ratingul curent 360mA Curent - saturație -