103-273GS
API DelevanAPI Delevan
103-273GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 103-273GS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Foi de date: 103-273GS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 103-273GS
Număr parc 103-273GS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8195 pcs Fișa cu date 103-273GS.pdf
Tip - Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
ecranare Unshielded Serie 103
Evaluări - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead
Alte nume 103-273GS TR 2000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 22MHz
descriere detaliata 27µH Unshielded Inductor 120mA 6.9 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 6.9 Ohm Max
Ratingul curent 120mA Curent - saturație -