0925R-561H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0925R-561H
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Foi de date: 0925R-561H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0925R-561H
Număr parc 0925R-561H Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50542 pcs Fișa cu date 0925R-561H.pdf
Tip Molded Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
ecranare Shielded Serie 0925R
Evaluări - Q @ Freq 41 @ 25MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume 0925R-561H TR 3500 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 560nH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 210MHz
descriere detaliata 560nH Shielded Molded Inductor 440mA 230 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 230 mOhm Max
Ratingul curent 440mA Curent - saturație 440mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0925R-474K
0925R-474K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH
In stoc: 37473 pcs
Descarca: 0925R-474K.pdf
RFQ
0925R-562K
0925R-562K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH