0925R-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0925R-121H
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Foi de date: 0925R-121H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0925R-121H
Număr parc 0925R-121H Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43929 pcs Fișa cu date 0925R-121H.pdf
Tip Molded Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
ecranare Shielded Serie 0925R
Evaluări - Q @ Freq 52 @ 25MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume 0925R-121H TR 3500 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 120nH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 430MHz
descriere detaliata 120nH Shielded Molded Inductor 635mA 110 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 110 mOhm Max
Ratingul curent 635mA Curent - saturație 635mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0925R-122K
0925R-122K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
In stoc: 89082 pcs
Descarca: 0925R-122K.pdf
RFQ
0925R-104K
0925R-104K
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH