Q6P1GYYRG02E
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6P1GYYRG02E
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului LED PNL MNT RED/GRN 2VDC IP67
Foi de date: Q6P1GYYRG02E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q6P1GYYRG02E
Număr parc Q6P1GYYRG02E Producător APEM Inc.
Descriere LED PNL MNT RED/GRN 2VDC IP67 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10992 pcs Fișa cu date Q6P1GYYRG02E.pdf
Lungimea de undă - Vârful - Voltaj 2V Green, 2V Red
Unghi de vedere 100° Tip LED
Stilul de terminare Solder Lug Serie Q Series
Evaluări Vf (Typ), If (Max) Formă de tăiere a panoului Round
Dimensiunile de tăiere a panoului 0.24" (6.10mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red Transparența obiectivului Diffused
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 3mm (T-1) Lens Color -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoarea lămpii Green, Red
Ingress Protection IP67 Caracteristici -
descriere detaliata LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 2V Green, 2V Red 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Solder Lug Actual 20mA