PT65312L254
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PT65312L254
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Foi de date: PT65312L254.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PT65312L254
Număr parc PT65312L254 Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17656 pcs Fișa cu date PT65312L254.pdf
Lavabil Yes Voltaj 24VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie PT65
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tray
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 10,000 Cycles Lungime 0.393" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.394" (10.00mm)
Caracteristici Sealed - Flux Protection Viața electrică -
descriere detaliata Dip Switch BCD 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 150mA 24VDC Ratingul curent 150mA
Materiale de contact Phosphor Bronze Contactați Finish Gold
Circuit BCD Materialul corpului Thermoplastic
Tipul actuatorului Rotary with Shaft Nivelul actuatorului Raised
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PT65303
PT65303
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V
In stoc: 11520 pcs
Descarca: PT65303.pdf
RFQ
PT65321L254
PT65321L254
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
In stoc: 11765 pcs
Descarca: PT65321L254.pdf
RFQ
Descriere: SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V