PT65121L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65121L254 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PT65121L254
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
Foi de date: PT65121L254.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PT65121L254
Număr parc PT65121L254 Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10871 pcs Fișa cu date PT65121L254.pdf
Lavabil Yes Voltaj 24VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie PT65
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Alte nume 679-1922
PT65121L254-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000 Cycles
Lungime 0.393" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.394" (10.00mm) Caracteristici Sealed - Flux Protection
Viața electrică - descriere detaliata Dip Switch SP4T 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC
Ratingul curent 150mA Materiale de contact Phosphor Bronze