PT65103L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65103L254 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PT65103L254
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V
Foi de date: PT65103L254.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PT65103L254
Număr parc PT65103L254 Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12924 pcs Fișa cu date PT65103L254.pdf
Lavabil Yes Voltaj 24VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie PT65
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Alte nume 679-1913
PT65103L254-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000 Cycles
Lungime 0.393" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.394" (10.00mm) Caracteristici Sealed - Flux Protection
Viața electrică - descriere detaliata Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC
Ratingul curent 150mA Materiale de contact Phosphor Bronze