P25SMT101
APEM Inc.APEM Inc.
P25SMT101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P25SMT101
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
Foi de date: P25SMT101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P25SMT101
Număr parc P25SMT101 Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24366 pcs Fișa cu date P25SMT101.pdf
Lavabil Yes Voltaj 42VDC
Stilul de terminare Gull Wing Serie P25
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Cut Tape (CT)
Alte nume 679-3633-1 Temperatura de Operare -50°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Lungime 0.276" (7.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.098" (2.50mm) Caracteristici -
Viața electrică - descriere detaliata Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Ratingul curent 100mA Materiale de contact -