ADTSM62KSVTR
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADTSM62KSVTR
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date: ADTSM62KSVTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADTSM62KSVTR
Număr parc ADTSM62KSVTR Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369340 pcs Fișa cu date ADTSM62KSVTR.pdf
Stilul de terminare Gull Wing Switch Travel 0.25mm
Funcția de comutare Off-Mom Serie ADTS
ambalare Tape & Reel (TR) Contur 6.20mm x 6.20mm
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Forța de operare 100gf
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - lumină Non-Illuminated
Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC Circuit SPST-NO
Tipul actuatorului Standard Actuator Orientare Top Actuated
Materialul de acționare Polyamide (PA), Nylon Lungimea servomotorului, unghiul drept -
Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical 5.00mm