8636AB6X718UL
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8636AB6X718UL
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Foi de date: 8636AB6X718UL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8636AB6X718UL
Număr parc 8636AB6X718UL Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5039 pcs Fișa cu date 8636AB6X718UL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-On Serie 8000
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.50mm Dia ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Panel Mount, Rear
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici Epoxy Sealed Terminals Viața electrică 30,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Ratingul curent 6A (AC), 4A (DC)
Culoare - Actuator / Cap Silver Circuit SPDT
Tipul actuatorului Plunger for Cap
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8636AKB
8636AKB
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
In stoc: 6793 pcs
Descarca: 8636AKB.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT
In stoc: 134920 pcs
Descarca: 8637-0-15-15-21-14-10-0.pdf
RFQ
8636AB6X718+U2602
8636AB6X718+U2602
Producători: APEM Inc.
Descarca: 8636AB6X718+U2602.pdf
Producători: General Cable
Descriere: CABLE 3COND 14AWG YELLOW 250'
Descarca:
8636AB+U482
8636AB+U482
Descarca: 8636AB+U482.pdf
8636A
8636A
Descarca: 8636A.pdf
8636ABX718
8636ABX718
Descarca: 8636ABX718.pdf
8636AB9
8636AB9
Descarca: 8636AB9.pdf
8636AB
8636AB
Descarca: 8636AB.pdf
8636AGKB
8636AGKB
Descarca: 8636AGKB.pdf
8636AB6X718
8636AB6X718
Descarca: 8636AB6X718.pdf
8636AK
8636AK
Descarca: 8636AK.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW