2644LP/2A222000L0
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2644LP/2A222000L0
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROCKER SP3T 8A 12V
Foi de date: 1.2644LP/2A222000L0.pdf2.2644LP/2A222000L0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2644LP/2A222000L0
Număr parc 2644LP/2A222000L0 Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH ROCKER SP3T 8A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9240 pcs Fișa cu date 1.2644LP/2A222000L0.pdf2.2644LP/2A222000L0.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 12V Stilul de terminare Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funcția de comutare On-On-On Serie 2600
Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 30.00mm x 22.00mm ambalare Bulk
Alte nume 2644LP2A222000L0 Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount, Snap-In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici Jumper needed to achieve triple throw
Viața electrică 10,000 Cycles descriere detaliata Rocker Switch SP3T 8A (DC) Panel Mount, Snap-In
Ratingul curent 8A (DC) Culoare - Actuator / Cap Black
Circuit SP3T Tipul actuatorului Concave (Standard V)
Actuator Marking No Marking
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Crouzet
Descriere: MOUNT BRACKET MILLENIUM 89450
In stoc: 4972 pcs
Descarca: 26450101.pdf
RFQ
26457
Producători: Wiha
Descriere: SCREWDRIVER HEX 5/64" 5.9"
In stoc: 14753 pcs
Descarca: 26457.pdf
RFQ
Producători: Fair-Rite Products Corp.
Descriere: 44 CMSM BEAD BLANK
Descarca:
Producători: Crouzet
Descriere: DIN RAIL PLATE FOR MILLENIUM SUP
26459
Producători: Wiha
Descriere: SCREWDRIVER HEX 3/32" 5.9"
Descriere: SCREWDRIVER HEX 2.5MM 6.3"
Descriere: SCREWDRIVER HEX 1/16" 5.9"
Descriere: 44 MATERIAL 11 HOLE BEAD
Descriere: SCREWDRIVER HEX 3MM 6.3"
2645LH/2A232000L0
2645LH/2A232000L0
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
Descarca: 2645LH/2A232000L0.pdf
Descriere: SCREWDRIVER HEX 2MM 5.9"
Descriere: 44 MATERIAL 6 HOLE BEAD
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW