13445A4GX768
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 13445A4GX768
Producator / Marca: APEM Inc.
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
Foi de date: 13445A4GX768.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 13445A4GX768
Număr parc 13445A4GX768 Producător APEM Inc.
Descriere SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1803 pcs Fișa cu date 13445A4GX768.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-Mom Serie 13000
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.00mm Dia ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Panel Mount, Rear
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 150,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici Sealed - Fully Viața electrică 50,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear Ratingul curent 4A (AC/DC)
Culoare - Actuator / Cap Black Circuit DPDT
Tipul actuatorului Round, Plunger
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
13445AD29GX768
13445AD29GX768
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
In stoc: 1542 pcs
Descarca: 13445AD29GX768.pdf
RFQ
13445AD2GX657
13445AD2GX657
Producători: APEM Inc.
In stoc: 1939 pcs
Descarca: 13445AD2GX657.pdf
RFQ
13445A9X768
13445A9X768
Descarca: 13445A9X768.pdf
134454X778
134454X778
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 28V
In stoc: 880 pcs
Descarca: 134454X778.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TERMINAL, COPALUM, SEALED, 1/4,
Descarca:
13445A
13445A
Descarca: 13445A.pdf
Descriere: TERMINAL, COPALUM, SEALED, 5/16,
Descarca:
13443
Producători: Desco
Descriere: BAG SHIELD METAL-IN 6X12
Descarca: 13443.pdf
13445AD24X768
13445AD24X768
Descarca: 13445AD24X768.pdf
13445AD2G
13445AD2G
Descarca: 13445AD2G.pdf
13445
Producători: Desco
Descriere: BAG ESD SHIELD 6"X10" METAL-IN
Descarca: 13445.pdf
13445A9GX768
13445A9GX768
Descarca: 13445A9GX768.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW