YR1B23K2CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B23K2CC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: YR1B23K2CC
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 23.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Foi de date: 1.YR1B23K2CC.pdf2.YR1B23K2CC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile YR1B23K2CC
Număr parc YR1B23K2CC Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 23.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 535665 pcs Fișa cu date 1.YR1B23K2CC.pdf2.YR1B23K2CC.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serie YR, Neohm Rezistenţă 23.2 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 4-1676913-6
4-1676913-6-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 23.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film