LR2F110R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR2F110R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LR2F110R
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 110 OHM 3/4W 1% AXIAL
Foi de date: 1.LR2F110R.pdf2.LR2F110R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LR2F110R
Număr parc LR2F110R Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 110 OHM 3/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2282739 pcs Fișa cu date 1.LR2F110R.pdf2.LR2F110R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Serie LR, Neohm Rezistenţă 110 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 1622677-1
1622677-1-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 110 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film