HSC3003R6J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC3003R6J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSC3003R6J
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES CHAS MNT 3.6 OHM 5% 300W
Foi de date: 1.HSC3003R6J.pdf2.HSC3003R6J.pdf3.HSC3003R6J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSC3003R6J
Număr parc HSC3003R6J Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES CHAS MNT 3.6 OHM 5% 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2223 pcs Fișa cu date 1.HSC3003R6J.pdf2.HSC3003R6J.pdf3.HSC3003R6J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm) Serie HS, CGS
Rezistenţă 3.6 Ohms Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume 3-1630027-1
A137247
HSC3003R6J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3.6 Ohms ±5% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor