H8232KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8232KBDA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: H8232KBDA
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 232K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Foi de date: 1.H8232KBDA.pdf2.H8232KBDA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile H8232KBDA
Număr parc H8232KBDA Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 232K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118739 pcs Fișa cu date 1.H8232KBDA.pdf2.H8232KBDA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serie Holco, Holsworthy Rezistenţă 232 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 2-1879676-4
2-1879676-4-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 232 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film