H448K7DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H448K7DYA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: H448K7DYA
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 48.7K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Foi de date: 1.H448K7DYA.pdf2.H448K7DYA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile H448K7DYA
Număr parc H448K7DYA Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 48.7K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101856 pcs Fișa cu date 1.H448K7DYA.pdf2.H448K7DYA.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serie Holco, Holsworthy Rezistenţă 48.7 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 7-1879634-9
7-1879634-9-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 48.7 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film