H412R1BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R1BDA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: H412R1BDA
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 12.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Foi de date: 1.H412R1BDA.pdf2.H412R1BDA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile H412R1BDA
Număr parc H412R1BDA Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 12.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 86235 pcs Fișa cu date 1.H412R1BDA.pdf2.H412R1BDA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serie Holco, Holsworthy Rezistenţă 12.1 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 1879667-9
1879667-9-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 12.1 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film