EP9WS150RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9WS150RJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EP9WS150RJ
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 150 OHM 9W 5% AXIAL
Foi de date: 1.EP9WS150RJ.pdf2.EP9WS150RJ.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EP9WS150RJ
Număr parc EP9WS150RJ Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 150 OHM 9W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59128 pcs Fișa cu date 1.EP9WS150RJ.pdf2.EP9WS150RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 1.575" L (8.50mm x 40.00mm)
Serie EP, Neohm Rezistenţă 150 Ohms
Putere (Wați) 9W ambalare Tape & Box (TB)