EP9W4K7J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W4K7J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EP9W4K7J
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 4.7K OHM 9W 5% AXIAL
Foi de date: 1.EP9W4K7J.pdf2.EP9W4K7J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EP9W4K7J
Număr parc EP9W4K7J Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 4.7K OHM 9W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52361 pcs Fișa cu date 1.EP9W4K7J.pdf2.EP9W4K7J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Serie EP, Neohm Rezistenţă 4.7 kOhms
Putere (Wați) 9W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume A138049CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound